top of page
  • Фото автораМихайло Чорний

Грантова програма від Проєкту USAID “Інвестиції для стійкості бізнесу”

Проєкт USAID «Інвестиції для стійкості бізнесу» (раніше знаний як Проєкт USAID «Реформування фінансового сектору»), у партнерстві з Міністерством економіки України, оголошує Запит на отримання концепцій використання грантових коштів (Request for Concepts) від українських підприємств, які потребують підтримки для забезпечення зростання бізнесу, зокрема для збільшення продажів, нарощування експорту та створення нових робочих місць.


До участі в грантова програма запрошуються подавати концепції середні та великі приватні українські підприємства.


Грантова програма для великих підприємств

Концепції мають бути подані не пізніше 29 лютого, 2024 року  електронною поштою на адресу: IBR_Grants@dai.com. У темі листа електронною поштою має бути назва вашої організації, а потім зазначено «ЗПК-IBR001».


Загальна сума програми складає 15 мільйонів доларів США. Очікується надання грантових нагород в діапазоні 250,000.00 – 2,000,000.00 доларів США.


За результатами реалізації концепцій підприємства-учасники мають досягти збільшення продажів принаймні в п’ятикратному обсязі (порівняльно із сумою запитуваної грантової підтримки). Також одним із критеріїв оцінки буде кількість створених робочих місць.


Важливою умовою для отримання грантових коштів є вкладення додаткових коштів – власних коштів підприємства або інших залучених підприємством ресурсів, спрямованих на реалізацію концепції та досягнення цілей зі збільшення продажів, експорту та створення нових робочих місць. Гранти на спільне інвестування вимагатимуть інвестицій від підприємств у співвідношенні 1:1 (один до одного) або більше. Співфінансування має бути здійснене у грошовій формі від підприємства або від третьої сторони, або у вигляді внеску в натуральній формі, який можна легко перевірити.   


Орієнтовний мінімальний обсяг річних продажів учасників очікується на рівні 8 мільйонів доларів США (в гривневому еквіваленті). Цей показник є важливим з огляду на те, що цільовий приріст продажів за результатами реалізації концепції має скласти мінімум 2 мільйони доларів США.


Надання грантових коштів буде відбуватися відповідно до певних досягнутих результатів згідно з вищезазначеними цілями програми.


Очікується, що концепції будуть втілені впродовж 12-24 місяців. Відбір буде відбуватися у два етапи. Перший етап – оцінювання концепцій. Далі учасникам, які презентують кращі концепції використання грантових коштів з огляду на досягнення цілей програми, буде запропоновано подати деталізовані грантові заявки.RFC-IBR-001-for-Business-Growth
.pdf
Завантажити PDF • 315KB


RFC-Annex-B-Questions-and-Answers
.pdf
Завантажити PDF • 246KB


Annex-A-Concept-Note-Template
.docx
Завантажити DOCX • 76KB

227 переглядів

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page