top of page
Бізнес-аналітик Михайло Чорний

Послуги та продукти 

Вітаю Вас на сторінці послуг та продуктів!

 

  Мене звати Михайло Чорний, я бізнес-тренер та бізнес-консультант з понад шістьома роками досвіду. Впродовж цього часу я мав досвід з різними проєктами та організаціями та допоміг їм у питаннях маркетингу, стратегій розвитку, управління фінансами, управління проєктами та розстановки персоналу в організації. Завдяки цьому досвіду я можу знайти підхід до розв'язання будь-яких проблем, які стосуються вашого проєкту, бізнесу чи організації.

Мої послуги та продукти, які можуть бути вам корисними:

Особисті консультації із розвитку бізнесу та системного управління бізнесом

Ця послуга підходить тим керівникам, які прагнуть розвитку компанії та покращення системи управління компанії. Консультація в індивідуальному форматі складається з перегляду старих та впровадження нових систем управління вашим бізнесом. Проаналізувавши поточні справи компанії та використавши найкращі сучасні бізнес-практики, я зможу надати поради або навіть створити готову стратегію розвитку, яка допоможе вам досягти цілей.

Особисті консультації та тренінги з управління проєктами та бізнес-процесами

Ще один вид індивідуальних консультацій, що буде корисним для тих, хто хоче освіжити знання, дізнатися про найкращі практики управління проєктами та процесами. Як бізнес-консультант, під час таких зустрічей я пропоную конкретні рішення саме для вашого проєкту, що допоможе вам наблизитись до максимально ефективного управління бізнес-процесами та проєктами.

Особисті консультації із розстановки персоналом та аналіз показників їхньої діяльності 

Персонал - одна з найвагоміших ланок вашої організації. Саме працівники та їхня продуктивність прямо впливають на загальний результат роботи компанії. Саме тому розстановці персоналу варто приділяти достатньо часу. Що це за процес? Розстановка персоналу — це врахування досвіду, інтересів та життєвих планів під час співпраці з людиною; забезпечення руху працівників в компанії (наприклад, підвищення, переміщення, звільнення) залежно від результатів оцінювання їхньої діяльності; оцінка термінів співпраці. Цей тип консультацій дозволяє проаналізувати роботу персоналу на основі спеціальних метрик, визначити рівень продуктивності та на основі результатів скласти план оптимізації роботи з правильною та максимально ефективною розстановкою персоналу.

Консалтингові проєкти з побудови організаційної структури та створення проектно-процесної системи з виставленням показників діяльності департаментів та персоналу

Назва цього типу послуг говорить сама за себе. Залежно від вашого запиту та стану в якому знаходиться компанія, я можу знайти правильні управлінські рішення та допомогти побудувати процесну структуру організації та продемонструвати, за допомогою яких показників ви можете оцінювати результати різних ваших відділів чи навіть кожного працівника окремо. Важливо, що для різних департаментів можуть бути різні показники. Ця послуга найбільш важлива, коли Ви хочете систематизувати діяльність бізнесу та вийти з його управління.

Розробка стратегії розвитку компанії та дорожньої карти

Я допоможу Вам у створенні тої стратегії розвитку, яка точно підійде вашій компанії та через невеликий проміжок часу перші трансформаційні зміни вже будуть помітні. Як бізнес-консультант, я можу визначити чітку стратегію розвитку вашого бізнесу і збудувати ефективну дорожню карту, враховуючи його особливості. Також я допоможу впровадити її та донести до керівників компанії.  

Розробка маркетингової стратегії компанії та маркетингового плану

Правильна маркетингова стратегія — те, що виведе Вас в лідери серед конкурентів у вашій сфері діяльності. А досвіди великої кількості компаній вказують на те, що саме digital-маркетинг зараз відіграє одну з найважливіших ролей в просуванні вашого продукту чи послуг. Саме тому важливо правильно визначити цільову аудиторію, унікальність своєї пропозиції, визначитися з каналами просування тощо. Після цього ми зможемо створити чіткий маркетинговий план, втілювати його в життя і насолоджуватися результатом. Я можу Вам з цим допомогти, і Ви побачите результат.

Дослідження організації та зовнішнього середовища з написанням аналітичних звітів та висновків з визначеними діями

Щоб покращити роботу вашої організації, варто звернути увагу на позицію  компанії серед інших схожих організацій та галузі в цілому і оцінити конкурентоспроможність. Проаналізувавши внутрішні процеси компанії та роботу основних конкурентів, я зможу надати детальний звіт з прописаним планом дій для Вашої компанії.

Менторський супровід власника та генерального директора 

Такий варіант менторства — чудовий вибір для тих керівників, які прагнуть постійного розвитку. Ця послуга включає індивідуальні консультації з операційного менеджменту, питань маркетингу, розстановки персоналу, аналізу продуктивності тощо.

Послуга «Стратегічна зустріч»

Особлива послуга із застосування особливих досвідів та станів. Як бізнес-консультант, я спеціалізуюсь на побудові різноманітних стратегій на основі вашого запиту. Ця послуга передбачає консультацію та побудову ключових дій для вашої компанії стратегій.

Послуга "Створення проєктних пропозицій для Донорів та грантові заявки.Грантовий менеджмент."

Оскільки створення грантових заявок — дещо складніший процес, ніж це може здатися на перший погляд, іноді варто звернутися за допомогою до людини, яка з цим вже працювала і не раз. У мене є досвід створення успішних проєктних пропозицій та грантових заявок, я знаю про найкращі практики та вивчив не одну інструкцію. Саме тому зможу підготувати для вас структуровану, змістовну та успішну заявку.

Сподіваюсь, що в цьому переліку послуг ви знайшли ту, яка потрібна вам саме зараз — я з радістю допоможу покращити бізнес-процеси вашої організації!

bottom of page